Reaģenti

Rāda 1-11 no 11 produktiem

Reaģenti ir vielas vai savienojumi, ko pievieno kādai sistēmai, lai izraisītu ķīmisko reakciju vai pievieno, lai pārbaudītu reakcijas norisi. Ūdens attīrīšana kopā ar ķīmisko reaģentu lietošanu nodrošina stabilu ūdens kvalitāti visā ūdens sistēmā.

Ja tiek veikta ūdens attīrīšana ar atdzelžošanas iekārtām vai tiek izmantoti ūdens mīkstināšanas filtri, to kvalitatīvai darbībai nepieciešami reaģenti, ko ik pa laikam nepieciešams papildināt. Ūdens mīkstināšanas iekārtās kā reaģentu izmanto sāli, bet ūdens atdzelžošanas iekārtās – kālija permanganātu jeb zilos graudiņus.

Mūsu uzņēmums WATEX piedāvā augstas kvalitātes sāli un kālija permanganātu filtru reģenerācijai,  tādējādi  nodrošinot, ka ūdens attīrīšana ļaus iegūt teicamu, labas garšas un sastāva dzeramo ūdeni.

Sāls – ūdens mīkstināšanas iekārtu efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no tajās izmantotā sāls veida. Ūdens attīrīšana ar sāli ir mīkstinātāja darbības pamatā, tāpēc nepieciešams koncentrēts sāls. Sāls paredzēts jonu apmaiņas sveķu reģenerācijai jeb kapacitātes atjaunošanai. Labs sāls ir tāds, kurš izšķīst pakāpeniski, sagādājot tikai nepieciešamo sāls daudzumu, un nesadalās.

Iekārtās izmantojamie sāls veidi:

  • vārāmās sāls (NaCl) tabletes – tās iekārtā šķīst vienmērīgi un lēni, saglabājot tabletes formu un neaizsprostojot iekārtas. Ūdens attīrīšana netiek kavēta vai kā citādi ietekmēta.
  • jūras sāls granulas – kristāliskas granulas, kas tiek iegūtas no augstākās kategorijas jūras sāls. Cietā, dabīgi kristāliskā forma nodrošina vienmērīgu šķīšanu un neveido aizsprostojumus vai sāls kārtu. Ūdens attīrīšana notiek efektīvi un dzeramā ūdens kvalitāte ir teicama.

Kālija permanganāts jeb zilie graudiņi – violeti melna kristāliska viela, kas šķīst ūdenī, veidojot violetu šķīdumu. Zilie graudiņi tiek izmantoti ūdens atdzelžošanas iekārtu tehnoloģiskajā procesā, filtrējošā materiāla kapacitātes atjaunošanai (reģenerācijai). Lai ūdens attīrīšana nodrošinātu maksimālo rezultātu, zilie graudiņi iekārtā pievienojami atbilstoši ražotāja rekomendācijām.

Citi reaģenti:

  • Reaģents pH korekcijai – ūdens fizioloģiskās vērtības stabilizēšanai. pH (Power of Hydrogen) ir skaitlis, kas raksturo sārmainību – spēju piesaistīt skābekli.  Ūdens pH jābūt vērtībā 7, 8 vai 9.
  • Korozijas un katlakmens veidošanās inhibitors – paredzēts ūdens apstrādei tvaika katlos ar palielinātu sulfītu saturu. Reaģents palīdz uzturēt maksimālu sāļu šķīdību, novērš nogulsnes, piesaista atlikušo skābekli. Reģentu var izmantot pārtikas ražošanā, kur dzeramā ūdens attīrīšana nepieciešama visaugstākajā kvalitātē.
  • Antiskalants – lieto reversās osmozes un nanofiltrācijas membrānu aizsardzībai pret aizaugšanu.

Mūsu priekšrocības:

  • piedāvājumā reaģenti no pasaulē pazīstamiem ražotājiem;
  • kvalitatīva produkcija efektīvai iekārtu darbībai;
  • iespēja iegādāties lielapjoma iepakojumus ilgākam laikam;
  • ātra piegāde;
  • atsaucīgs klientu serviss.
Rāda 1-11 no 11 produktiem