Radušies jautājumi vai neskaidrības?
Jautāt konsultantam

CINTROPUR NW25 Filtru elementi 100 mikroni (5 gab.)

Ražotājs: CINTROPUR
Produkta kods: FWVC100NW250
Šāda kombinācija neeksistē
7.94
9.61

Filtrēšanas materiāla poru izmērus ieteicams izvēlēties atkarībā no filtra pielietojuma:

1 mikrons – 5 mikroni – 10 mikroni

Filtrs ar šādu filtrējošā materiāla poru izmēriem ir paredzēts, lai aizsargātu ultrafiltrācijas, nanofiltrācijas vai reversās osmozes filtrējošās iekārtas no sīkām, mehāniskām daļiņām. Tas ir nepieciešams, lai aizsargātu iekārtas no liekiem aizsērējumiem un pagarinātu to ekspluatācijas laiku. Var izmantot arī centrālajos ūdens apgādes tīklos, kuros reizēm ir smalkas daļiņas.

25 mikroni

Filtrējošais elements ar šādiem poru izmēriem ietilpst visos Cintropur un Cintropur UV filtros. Piemērots aukstā ūdens filtrēšanai. Lieliski pielāgots cietu, suspendētu daļiņu, kā arī mehānisko daļiņu atdalīšanai no lietus ūdens, aku, avota, urbuma, upes vai ezera ūdens avotiem. Spēj aizturēt smalkas smilts daļiņas un citus smalkus piemaisījumus.

50 mikroni – 100 mikroni

Rupjākais filtrējošais elements ar poru izmēriem 50 – 100 mikroni, ko parasti izvēlas izmantot pirms filtrējošā materiāla ar mazākiem poru izmēriem, lai pasargātu šo filtrējošo materiālu no lielākām suspendētām daļiņām, pagarinot to ekspluatācijas laiku. Aiztur rupjākas smilts daļiņas, rūsu, zemi un citus piemaisījumus.

Parādīt visu aprakstu

Platums cm

Augstums cm

Garums cm

Svars kg

11.00

1.00

29.00

0.20

Parādīt visu aprakstu
Parādīt visu aprakstu