Radušies jautājumi vai neskaidrības?
Jautāt konsultantam

CINTROPUR NW18 Filtru elementi 5 mikroni (5 gab.)

Ražotājs: CINTROPUR
Produkta kods: FWVC005NW180
Šāda kombinācija neeksistē
6.96
8.42

CINTROPUR NW18 filtru elementi.

Filtrēšanas materiāla poru izmērus ieteicams izvēlēties atkarībā no filtra pielietojuma:

1 mikrons – 5 mikroni – 10 mikroni

Filtrs ar šādu filtrējošā materiāla poru izmēriem ir paredzēts, lai aizsargātu ultrafiltrācijas, nanofiltrācijas vai reversās osmozes filtrējošās iekārtas no sīkām, mehāniskām daļiņām. Tas ir nepieciešams, lai aizsargātu iekārtas no liekiem aizsērējumiem un pagarinātu to ekspluatācijas laiku. Var izmantot arī centrālajos ūdens apgādes tīklos, kuros reizēm ir smalkas daļiņas.

25 mikroni

Filtrējošais elements ar šādiem poru izmēriem ietilpst visos Cintropur un Cintropur UV filtros. Piemērots aukstā ūdens filtrēšanai. Lieliski pielāgots cietu, suspendētu daļiņu, kā arī mehānisko daļiņu atdalīšanai no lietus ūdens, aku, avota, urbuma, upes vai ezera ūdens avotiem. Spēj aizturēt smalkas smilts daļiņas un citus smalkus piemaisījumus.

50 mikroni – 100 mikroni

Rupjākais filtrējošais elements ar poru izmēriem 50 – 100 mikroni, ko parasti izvēlas izmantot pirms filtrējošā materiāla ar mazākiem poru izmēriem, lai pasargātu šo filtrējošo materiālu no lielākām suspendētām daļiņām, pagarinot to ekspluatācijas laiku. Aiztur rupjākas smilts daļiņas, rūsu, zemi un citus piemaisījumus.

150 – 300 mikroni

Šie filtrējošie elementi ir izgatavoti no izturīga neilona materiāla un ir mazgājami. Tas spēj attīrīt ūdeni no mikroatkritumiem vai gružiem. Izmanto pirms ūdens attīrīšanas sistēmas filtriem, lai pasargāt tos no mehāniskiem piemaisījumiem, tādējādi palielinot to ekspluatācijas laiku. Biežāk izmanto lauksaimniecības nozarē, dārzkopībā un apūdeņošanā.

Parādīt visu aprakstu

Svars kg

0.20

Parādīt visu aprakstu
Parādīt visu aprakstu