Radušies jautājumi vai neskaidrības?
Jautāt konsultantam

HIDROTEK RO400 reversās osmozes sistēma

Ražotājs:
Produkta kods: RO-400G-P01
Šāda kombinācija neeksistē
247.93
300.00

HIDROTEK RO400 ir augstas ražības ūdens filtrs ar reversās osmozes attīrīšanas tehnoloģiju. Dzeramā ūdens filtrs izmanto 5 pakāpju filtrācijas sistēmu, tai skaitā mehāniskā, aktivētās ogles un reversās osmozes. Ūdens efektīvi tiek attīrīts no rūsas, katlakmens, organiskā un hlororganiskā piesārņojuma, smago metālu savienojumiem, nitrītiem, nitrātiem, amonija, pesticīdiem u.c. kaitīgiem piemaisījumiem. Ūdenim tiek uzlabota garša un likvidēta smaka. Ūdens tiek attīrīts arī no bakterioloģiskā piesārņojuma – mikroorganismi, baktērijas, vīrusi.

  • Dzeramā ūdens filtrā netiek lietoti nekādi ķīmiskie reaģenti, tikai dažādas pakāpes filtrācija un aktivētās ogles adsorbcija. Ūdens pēc filtra ir veselīgs cilvēka organismam un telpaugiem. Sadzīves tehnika kalpo ilgāk – gludeklis, kafijas aparāts, tējkanna u.c.
  • Ūdens filtrs ar augstu ražību un zemām izmaksām. Lieliski piemērots birojiem vai mazām rūpnīcām. Paredzēts komerciālai un dzīvojamai lietošanai. Tas ir piemērots ražošanai, restorāniem, pārtikas pārstrādes rūpniecībai, tirdzniecības centriem, skolām un viesnīcām.

Iekārtas raksturojums:

  • Augstas ražības (60 litri/stundā) dzeramā ūdens sistēma ar reversās osmozes filtrācijas tehnoloģiju
  • Īpaši piemērota kafejnīcām, viesu namiem
  • 5 pakāpju attīrīšana – mehāniskā (x1), aktivētā ogle (x3), reversā osmoze(x2)
  • Attīra no ķīmiskajiem un bioloģiskajiem piesārņojumiem
  • Ražības paaugstināšanai uzstādīts sūknis un jaudīgas membrānas
  • Kompakta, vienkārša ekspluatācijā
  • Viegli apkalpojama – ērti nomaināmi elementi, ātro savienojumu tehnoloģija
  • Augstas kvalitātes un izturības korpuss, savienojumi un filtrēšanas elementi

Iekārta aprīkota ar automātisko sistēmas noslēgvārstu, kas noslēdz noplūdi uz kanalizāciju pēc ūdens tvertnes uzpildīšanas. Tas ļauj ekonomiski izmantot ūdens resursus.

5 PAKĀPJU ŪDENS ATTĪRĪŠANA:

 1.   Polipropilēna elements (5 µm) – mehāniski atfiltrē nogulsnes, rūsu, duļķainību, suspendētās daļiņas un citus netīrumus.

2.    Aktivētās ogles kārtridžs – attīra no brīvā hlora, piegaršām, smakām, krāsas, organiskajām un hlororganiskajām vielām.

3.    Blokveida ogles kārtridžs – attīra no brīvā hlora, piegaršām, smakām, krāsas, organiskajām un hlororganiskajām vielām..

4.    RO membrānas (0.0001µm) – dzeramo ūdeni attīra no katlakmens, baktērijām, vīrusiem, organiskajām vielām, koloīdiem, pesticīdiem, radioaktīvajām daļiņām, mikrobiem, smagajiem metāliem u.c.

5.    Pēc-filtrācijas aktivētās ogles elements – “nospodrina” sagatavoto dzeramo ūdeni.

Papildus ir iespējams uzstādīt mineralizatoru pH līmeņa paaugstināšanai un bagātināšanai ar minerālvielām.

Parādīt visu aprakstu

Platums cm

Augstums cm

Garums cm

Svars kg

33.00

56.00

42.00

12.50

Parādīt visu aprakstu
Parādīt visu aprakstu