Ūdens attīrīšanas projekti apkures sistēmām

   Apkures sistēmās bieži vien kā siltumnesēju izmanto ūdeni, jo tas ir lēts, videi draudzīgs un plaši pieejams siltumnesējs.     Šādam ūdenim ir jāatbilst nepieciešamiem tehnoloģiskiem standartiem, lai netiktu bojāti sildelementi un cauruļvadi.             Parasti ūdens kvalitāte, kas nāk no centralizētām ūdens apgādes sistēmām, neatbilst tehnoloģiskiem standartiem                apkures sistēmām. Padodamais ūdens no centralizētām ūdens apgādes sistēmām bieži vien ir ar augstu minerālu un          sāļu saturu. Šāds ūdens samazina apkures sistēmu efektivitāti - rada nosēdumus siltummaiņos, tādējādi tie aizaug,              aizsērē cauruļvadi, kapilārie kanāli siltajām grīdām un var pat tikt bojāta apkures tehnika. Augsta dzelzs koncentrācija           ūdenī nodrošina arī papildus skābekļa klātbūtni cauruļvados, un tādos apstākļos arī korozija noris paaugstinātās                   agresivitātes līmenī. 

Lai pasargāt apkures sistēmas sildelementus un palielināt sistēmas ekspluatācijas laiku, ir jāparedz ūdens atdzelžošana, atsāļošana un mīkstināšana.

Izvēloties piemērotāko ūdens attīrīšanas sistēmu Jūsu apkures sistēmai, iesakam veikt ūdens testēšanu uz 19 ķīmiskajiem parametriem mūsu laboratorijā, lai precīzi noteikt padodamā ūdens kvalitātes problēmu un sniegt piemērotāko risinājumu Jūsu ūdens attīrīšanai.