Individuālo dzīvokļu projekti

   Daudzīvokļu ēkas dzīvokļos ūdens tiek piegādāts no centrālām ūdensapgāde sistēmām. Ūdens kvalitāte centrālās ūdens sagatavošanas stacijās ir noteikta saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 671, taču maksimāli pieļaujamās robežvērtības ūdens cietībai sagatavotajam ūdenim nav noteiktas. Ūdens ar paaugstinātu cietību rada nosēdumus ūdens apgādes sadales tīklos, līdz ar to, palielinot spiediena zudumus cauruļvados. Augstu temperatūru ietekmē, ciets ūdens rada katlakmens nosēdumus uz sanitārtehniskām iekārtām, veļas mašīnām, kafijas aparātiem, trauku mazgājamajām mašīnām, kā rezultātā bojā sanitārtehniskās iekārtas un radot nepatīkamus nosēdumus un traipus uz veļas, traukiem un citām virsmām. Līdz ar to, ja Jūs vēlaties pasargāt Jūsu iekārtas no bojājumiem un palielināt toekspluatācijas laiku, nepieciešams ūdeni mīkstināt. 

Otrā problēma daudzīvokļu mājas dzīvokļos ir patogēno mikroorganismu piesārņojums dzeramā ūdens sadales sistēmās - sekundārais piesārņojums. Novecojušie ūdens sadales tīkli, kuri sarūsēja vai korodēja, rada diskomfortu dzeramā ūdens patērētājiem sakarā ar ūdens krāsas, smaržas un garšas pasliktināšanos.  

Pirms izvēlēties piemērotāko ūdens attīrīšanu, iesakām veikt dzeramā ūdens testēšanu uz 19 ķīmiskajiem parametriem, lai precīzi noteiktu ūdens kvalitātes problēmu Jūsu dzīvoklī un sniegtu piemērotāko risinājumu Jūsu ūdens attīrīšanai.