Ūdens attīrīšanas projekti ceļošanai

   Ūdens - galvenais dzīvības avots cilvēkam. Ūdens nozīmi cilvēkiem diez vai var pārvērtēt, jo katrs zin, ka cilvēka                     organisms sastāv aptuveni 70 % no ūdens. Cilvēks bez ūdens, normālos laikapstākļos (16-23 grādi), nevarēs nodzīvot           pat 10 dienas, tāpēc ir jāapzinās, ka drošam dzeramajam ūdenim ir jābūt pieejamam it visur, arī ceļošanas vai pārgājiena     laikā. 

   Šķērsojot mazus attālumus, ceļotāji bieži vien pārtiek no ūdens, kas ir fasēts pudelēs, toties, ja attālumi ir lielāki un nav         iespējams iegādāties pudeļu ūdeni, ceļotāji ņem ūdeni no virszemes ūdens avotiem. 

   SIA WATEX ir nodrošinājis ar dzeramā ūdens filtru pirmo cilvēku pasaulē, kurš šķērsoja Kluso okeānu no Dienvidamerikas līdz Āzijai - Kārli Bardeli. Tas palīdzēja Kārlim iegūt kvalitatīvu un drošu dzeramo ūdeni visa ceļojuma garumā. 

Interviju ar Kārli Bardeli un SIA WATEX uzņēmuma vadītāju Oskaru Čodoru par to, kā Kārlim veicās celojuma laikā un ar kādām problēmām un grūtībām viņām nācās sastapties, var noskatīties šeit. 

Ja Jums ir doma doties ceļojumā, droši zvaniet vai dodieties uz WATEX biroju, lai mūsu speciālisti varētu piemeklēt tieši Jūsu ceļojumam un situācijai atbilstošus dzeramā ūdens filtrus.